Wózki używane

UŻYWANE WÓZKI WIDŁOWE POZNAŃ

Używane wózki widłowe? W Jung Serwis otrzymasz najlepsze modele używanych wózków widłowych i to w rozsądnych cenach! Od lat współpracujemy z największymi producentami wózków, oferując swoim klientom ich najwyższą jakość i niezawodność działania! Używane wózki widłowe to inwestycja z wieloma korzyściami, dlatego nie zwlekaj i skorzystaj! Pomożemy Tobie i Twojej firmie wybrać odpowiednie dla Waszych potrzeb używane wózki widłowe.

W naszej europejskiej bazie mamy około 4 000 używanych wózków widłowych wiodących na świecie producentów takich jak: Jungheinrich, Linde, Still, Hyster, Yale, Toyota, Mitsubishi, Nissan, Rocla, BT oraz innych. Na Państwa życzenie jesteśmy w stanie sprowadzić każdy używany wózek widłowy, spełniający Państwa wymagania techniczne. Zajmujemy się sprzedażą używanych wózków widłowych już od ponad 10 lat. Kupując u nas używane wózki widłowe możesz być pewien ich dobrego stanu technicznego.

PRZEGLĄDY WÓZKÓW WIDŁOWYCH

Sprzedajemy również używane osprzęty do wózków widłowych, takie jak paletyzery, obrotnice, chwytaki itd. Z nami nie musisz się obawiać zakupu używanego wózka widłowego, gdyż na  wszystkie sprzedawane przez nas nowe i używane wózki widłowe udzielamy gwarancji, oraz przygotowujemy je do odbioru UDT. Jeśli zdecydujesz się na zakup używanych wózków widłowych Jung Serwis zajmie się ich dostarczeniem pod wskazany adres. Jeśli nie chcesz przepłacać zdecyduj się na zakup używanych wózków widłowych właśnie z nami! Oprócz sprzedaży używanych wózków widłowych oferujemy także przeglądy wózków widłowych oraz ich przygotowanie do odbioru przez UDT. Na naszym magazynie w Poznaniu posiadamy przygotowane do sprzedaży używane wózki widłowe.

 

Oferujemy także serwis wózków widłowych!

 

ODWIEDŹ NASZE BIURO W POZNANIU!

ZAMÓW USŁUGĘ LUB ZAPYTAJ

509 377 968 lub 502 319 556

biuro@jung-serwis.pl