Wózek widłowy Hyster

Wózek widłowy Hyster

Wózek widłowy jest bez wątpienia ułatwieniem i przyspieszeniem pracy w wielu przedsiębiorstwach. Sprawdza się doskonale podczas przewożenia ciężkich elementów zarówno w małych, średnich, jak i dużych firmach. Wiele firm produkcyjnych nie wyobraża sobie funkcjonowania bez wysokiej jakości wózka widłowego. Jednym z nich jest wózek widłowy marki Hyster.

Dlaczego warto zdecydować się na wózek widłowy Hyster?

Niezależnie od tego, na jaki wózek widłowy się zdecydujesz, warto przede wszystkim uświadomić sobie fakt, że jest to urządzenie, którego flagowym zadaniem jest przewożenie z jednego punktu do drugiego ciężkich ładunków. Bardzo często niemożliwe jest bowiem przetransportowanie materiału w inny sposób. Wózek widłowy Hyster jest w stanie udźwignąć nawet do 52 ton.

Jaki rodzaj wózka widłowego Hyster wybrać do firmy?

Hyster jest producentem różnego rodzaju wózków widłowych, które są ułatwieniem w pracy w wielu przedsiębiorstwach. W zależności od potrzeb i oczekiwań można wybrać m.in.:

  • 4-kołowy wózek widłowy elektryczny,
  • wózek widłowy do kontenerów,
  • spalinowy wózek widłowy z oponami pneumatycznymi,
  • 3-kołowy wózek widłowy elektryczny.

Jak wynika z wielu przeprowadzonych badań, wózki widłowe marki Hyster są jednymi z najlepszych urządzeń podnośnikowych. Są one nie tylko wytrzymałe i niezawodne, ale też przede wszystkim znacząco obniżają koszty eksploatacyjne.

Skorzystaj ze wsparcia Jung-Serwis

Firma Jung-Serwis zna się na wózkach widłowych jak mało kto. Od wielu lat prowadzimy m.in. serwis wózków widłowych. U nas można też kupić wysokiej jakości używane wózki widłowe wielu wiodących firm, w tym także firmy Hyster. Dzięki temu, że nasza załoga to specjaliści w swoim fachu, z pewnością pomogą oni doradzić niezdecydowanym w wyborze wózka widłowego, który będzie spełniał swoje zadania przez długi czas. W ramach oferowanego przez nas serwisu możliwe jest zamówienie naprawy warsztatowej, jak i serwisu baterii czy konserwacji UDT, również wózka widłowego Hyster. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem części lub też używanego urządzenia podnośnikowego do swojej firmy, zapraszamy do współpracy.

Sprawdź także naszą ofertę: Używane wózki widłoweWózek widłowy StillWózek widłowy ToyotaWózek widłowy Linde

ZAMÓW USŁUGĘ LUB ZAPYTAJ

509 377 968 lub 502 319 556

biuro@jung-serwis.pl