Regeneracja Części

Regeneracja części wózków widłowych

Nowa część jest za droga? Możesz zaoszczędzić nawet 70%, jeżeli zdecydujesz się na regenerację wadliwej części lub jej naprawę. Jesteśmy w stanie naprawić lub zregenerować :

 • sterowniki, płyty główne, płytki elektroniczne oraz płytki interfejsu do wózków widłowych
 • multipiloty
 • liczniki motogodzin
 • płyty sterujące
 • silniki spalinowe
 • przekładnie napędowe
 • głowice
 • chłodnice
 • silniki elektryczne
 • pompy hydrauliczne
 • siłowniki pochyłu, wysuwu

Jeżeli chcesz skorzystać z naszych usług w zakresie:

 • regeneracja płyt sterujących
 • naprawa płyt sterujących
 • naprawa wyżej wymienionych podzespołów

Sprawdź także kupno nowych elementów: Części do wózków widłowych

Zapraszamy do kontaktu z nami:

Prosimy o przygotowanie MARKI, TYPU oraz NUMERU SERYJNEGO wózka, które znajdują się na tabliczce znamionowej wózka lub w dokumentacji technicznej.

NAPRAWA PŁYT STERUJĄCYCH – KROK PO KROKU:

 1. Kontakt z nami
 2. Demontujemy uszkodzony element lub sam dostarczasz go do naszej siedziby (przesyłka kurierska)
 3. Sprawdzamy możliwość regeneracji i sporządzamy ofertę
 4. Podejmujesz decyzję
 5. Regeneracja płyt sterujących i montaż u klienta. Jeżeli potrafisz, możesz sam zamontować naprawioną przez nas część

Regeneracja płyt sterujących w Poznaniu

Regeneracja płyt sterujących jest usługą świadczoną przez Jung Serwis, z której korzystanie pozwala naszym Klientom zaoszczędzić dość pokaźną sumę na zakupie nowej części. Sterowniki wózków widłowych, podobnie jak wielu innych pojazdów, nie należą do najtańszych, dlatego w poszukiwaniu oszczędności na pewno warto przekonać się, czy dotychczasowe są w stanie działać na zadowalającym poziomie. Jeżeli Ty również chcesz to sprawdzić, nie pozostaje Ci nic innego, jak skontaktować się z nami. Regeneracja płyt sterujących w wykonaniu Jung Serwis zawsze przebiega bardzo sprawnie i profesjonalnie od momentu ich demontażu, aż po ponowne umieszczenie w odpowiednim miejscu po wcześniejszym odnowieniu. W większości przypadków jesteśmy w stanie uczynić to w takim stopniu, aby sterowniki były w stanie działać bezproblemowo przez nawet kilka kolejnych lat. Regeneracja płyt sterujących jest obecnie tak bardzo popularna właśnie ze względu na fakt, iż przynosi bardzo dobre rezultaty, przez co znacznie rzadziej należy zakupić nowe części.

Dlaczego to właśnie my powinniśmy zregenerować płytę sterującą Twojego pojazdu?

Decydując się powierzyć nam zadanie dokonania regeneracji płyty sterującej, zyskujesz pewność, że dołożymy wszelkich starań, aby rzeczywiście uzyskała ona drugie życie. W odróżnieniu od wielu innych firm, świadczących analogiczną usługę, nie proponujemy skorzystania z niej tylko w celu późniejszego oznajmienia, że lepiej będzie nabyć nową, przedstawiając wybrane modele z własnej oferty. W Jung Serwis działamy w taki sposób, aby regeneracja płyt sterujących niosła za sobą oczekiwane efekty w postaci zyskania możliwości ponownego wyposażenia w nią danego sprzętu, by operowanie nim było równie efektywne i komfortowe jak dawniej. Jeżeli więc chcesz przekonać się, czy także w przypadku Twojej maszyny osiągnięcie takiego rezultatu nie jest ponad nasze siły, zapraszamy do kontaktu i ustalenia szczegółów dotyczących regeneracji posiadanej przez Ciebie płyty sterującej.

Regeneracja części wózków widłowych

Jak każde inne narzędzie, wózek widłowy z czasem się zużywa i psuje. Gdy tak się stanie, ważne jest, aby mieć firmę, na której można polegać w zakresie kompleksowych usług naprawczych. W naszej firmie specjalizujemy się w naprawie zarówno części elektronicznych, jak i mechanicznych. Dotyczy to między innymi płyt głównych, silników spalinowych, chłodnic, silników elektrycznych czy pomp hydraulicznych. Szczycimy się tym, że potrafimy szybko i dokładnie zdiagnozować problemy i w krótkim czasie przywrócić Twój wózek widłowy do pracy. Regeneracja części wózków widłowych to nasz fach!

Układ sterowania jest najbardziej kluczowym układem każdego wózka widłowego. Odpowiada on za bezpieczeństwo i komfort pracy wózka widłowego. Jeśli nie działa prawidłowo, może narazić operatora i innych na niebezpieczeństwo. Z tego powodu ważne jest, aby mieć profesjonalny serwis wykonać wszelkie naprawy lub regeneracji płyt sterowania wózka widłowego. Nasza kadra ma doświadczenie i wiedzę, aby dokładnie zdiagnozować i naprawić problem. Ponadto, będą mogli prawidłowo przetestować płytę sterującą, aby upewnić się, że działa prawidłowo przed oddaniem jej do użytku. Odnawianie części wózków widłowych jest dużo oszczędniejszą opcją niż zakup nowego wózka.

W Jung Serwis szczycimy się tym, że jesteśmy najlepsi w branży, jeśli chodzi o naprawy części do wózków widłowych. Do naszej pracy podchodzimy profesjonalnie, a nasze ceny naszych usług są bardzo konkurencyjne, dużo tańsze niż zakup nowego wózka widłowego. Przekonaj się, że naprawa części do wózka widłowego jest dla Ciebie opłacalna. Nasza kadra specjalistów w dziedzinie elektroniki i mechaniki nie ma sobie równych i sprawi, że Twój wózek będzie działał jak nowy w krótkim czasie. Jeśli więc potrzebujesz wysokiej jakości usługi naprawczej, koniecznie zadzwoń do nas. Z przyjemnością pomożemy Ci przywrócić Twój wózek widłowy do pracy.

Udzielamy gwarancji na regenerowane przez nas części.

ZAMÓW USŁUGĘ LUB ZAPYTAJ

509 377 968 lub 502 319 556

biuro@jung-serwis.pl