Sprzedaż wózków widłowych w Poznaniu 

Sprzedaż wózków widłowych w Poznaniu 

Wózek jezdniowy podnośnikowy, zwany potocznie wózkiem widłowym bądź w żargonie „widlakiem”, to określenie na każdy pojazd służący do magazynowania bądź transportowania towaru, który został wyposażony w widły przeznaczone do przemieszczania lub unoszenia ładunków. Stanowią nieocenione wsparcie przy operacjach manipulacji towarem. Do ich najważniejszych funkcji należy transportowanie i składowanie towarów na magazynach na podłodze lub specjalnych rakach. Wózki widłowe są powszechne w magazynach, wewnątrz i na zewnątrz hal produkcyjnych, na statkach i w portach. Wybierając odpowiedni wózek jezdniowy podnośnikowy, należy rozpatrywać kilka istotnych parametrów, jak rodzaj silnika, udźwig, wysokość masztu oraz pozycję wideł czy też pojemność akumulatora (w przypadku wózków elektrycznych) lub pojemnika na paliwo (w przypadku wózków spalinowych).

Sprzedaż wózków widłowych w Poznaniu to specjalność firmy Jung-Serwis oferującej pojazdy do magazynowania o różnym przeznaczeniu i parametrach. W ofercie znajduje się szeroki wybór modeli wiodących producentów wózków jezdniowych podnośnikowych, jak Clark, Crown, Hyster, Jungheinrich, Linde, Still oraz Toyota

Wózek widłowy Clark

Firma Clark będąca wynalazcą wózków widłowych obecnie jest jednym ze światowych liderów zajmujących się ich produkcją. Stosując najnowocześniejszą technologię produkcyjną oraz zespół profesjonalnych, wysoko wykwalifikowanych inżynierów, wyposaża swoje wózki jezdniowe podnośnikowe w najbardziej efektywne rozwiązania pozwalające na maksymalną optymalizację pracy i wydajne zagospodarowanie przestrzeni magazynowej przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego poziomu bezpieczeństwa operatorów wózków i innych pracowników. Wózki widłowe Clark to niezawodna pomoc podczas transportowania oraz magazynowania towarów. Sprawdź także: Rodzaje wózków widłowych

Wózek widłowy Crown

Crown Equipment Corporation to pochodzący ze Stanów Zjednoczonych producent wózków jezdniowych podnośnikowych, który dzięki wysokiej jakości pojazdom do magazynowania i transportowania towarów, a także innowacyjnym rozwiązaniom w zakresie intralogistyki znalazł się w światowej czołówce. Firma od 75 lat nieustannie rozwija swoje produkty, starając się sprostać coraz bardziej wymagającym potrzebom swoich klientów. Za rynek europejski odpowiedzialne są fabryki tej marki ulokowane w Niemczech, które produkują wózki dostosowane do zadań z różnych obszarów gospodarki. W ofercie Jung-Serwis można nabyć sprawdzone modele wózków widłowych Crown, które poprawią efektywność intralogistyki na magazynach oraz w halach produkcyjnych.

Wózek widłowy Hyster

Firma Zeppelin Polska jest wyłącznym dystrybutorem trwałych urządzeń podnoszących do transportu wewnętrznego marki Hyster. Historia brandu sięga lat 20. ubiegłego wieku, kiedy to rozpoczęto produkcję urządzeń dla intralogistyki. Firma zajmuje się produkcją urządzeń magazynowych, przemysłowych wózków widłowych o napędzie spalinowym lub elektrycznym o dużym udźwigu, wózków do transportu kontenerów i do komplementacji zamówień, a także wózków paletowych, do bardzo wąskich korytarzy oraz reach stackerów, dzięki którym zyskała pozycję w światowej czołówce producentów w sektorze urządzeń podnoszących do transportu wewnętrznego. Wózek widłowy Hyster do różnych zastosowań można nabyć w asortymencie firmy Jung-Serwis.

Wózek widłowy Jungheinrich

Firma Jungheinrich specjalizuje się w produkcji wózków jezdniowych podnośnikowych z napędem akumulatorowym, spalinowym typu diesel oraz gazowym. Jako jeden ze światowych liderów dostosowuje się do potrzeb klientów, dbając o wysoką wydajność rozwiązań w dziedzinie przepływu materiałów dotyczącego transportu poziomego. Dzięki nowoczesnemu zapleczu technicznemu firma realizuje innowacyjne rozwiązania technologiczne w swoich produktach, żeby sprostać wyzwaniom postawionym przez współczesne standardy jakości w zakresie intralogistyki. Wózek widłowy Jungheinrich o różnych parametrach można nabyć w asortymencie Jung-Serwis.

Wózek widłowy Linde

Wózki jezdniowe podnośnikowe marki Linde charakteryzują trzy, główne cechy: bezpieczeństwo, produktywność i ergonomia. Dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów oraz innowacyjnych technologii wózki widłowe tej firmy zdolne są do wykonywania zadań intralogistycznych. Sprostają nawet najbardziej wymagającym potrzebom klienta. Przedsiębiorstwo Linde Material Handling istniejące na rynku od ponad 50 lat jest jednym z największych producentów wózków jezdniowych podnośnikowych oraz innych urządzeń obsługi magazynowej na świecie. Wózek widłowy Linde można nabyć w ofercie firmy Jung-Serwi spośród szerokiego wyboru modeli.

Wózek widłowy Still

Niemiecka firma Still GmbH od ponad 60 lat znajduje się w czołówce światowych producentów urządzeń podnoszących do transportu wewnętrznego. Jej działalność skupia się głównie na produkcji elektrycznych i spalinowych wózków widłowych, ciągników elektrycznych, wózków 2-poziomowych i wysokiego składowania, a także unoszących, podnośnikowych, systemowych VNA, do kompletacji poziomej, a także ręcznych wózków paletowych. Firma wyposaża swoje urządzenia w nowoczesne rozwiązania, jak technologia przeciwwybuchowa, hybrydowa, ogniw paliwowych oraz Blue-Q, a także w rozwiązania cyfrowe czy innowacyjne, jak seria wózków cubeXX. Warto postawić na wózki widłowe Still, możliwe do nabycia w Jung-Serwis.

Wózek widłowy Toyota

Japońskie przedsiębiorstwo Toyota powstałe w 1944 roku nie tylko zajmuje się produkcją wysokiej klasy pojazdów osobowych, ale też wózków widłowych oraz sprzętu magazynowego. W ofercie firmy można znaleźć między innymi elektryczne wózki paletowe i podnoszące, ręczne wózki paletowe, wózki do kompletowania zamówień, wysokiego składowania i do wąskich korytarzy, wózki holownicze oraz elektryczne i spalinowe wózki z przeciwwagą. Dostępne w ofercie Jung-Serwis wózki widłowe Toyota zostały dostosowane do pracy w takich miejscach, jak magazyny, zakłady produkcyjne, chłodnie i obszary mokre, sklepy, supermarkety, a także dostosowane do użytkowania na zewnątrz budynków.

Oferujemy także serwis wózków widłowych!

 

ZAMÓW USŁUGĘ LUB ZAPYTAJ

509 377 968 lub 502 319 556

biuro@jung-serwis.pl