SERWIS

SERWIS, KONSERWACJA WÓZKÓW WIDŁOWYCH POZNAŃ

Serwis wózków widłowych na żądanie:

W ciągu 4 godzin od zgłoszenia awarii trafi do Państwa specjalista, który wykona kompleksowy serwis wózków widłowych. Posiada fachową wiedzę, sprzęt oraz zestaw podstawowych części, dzięki którym diagnoza usterki i wykonanie serwisu zostanie przeprowadzona w jak najkrótszym czasie. Serwis wózków widłowych wykonujemy zawsze sprawnie i rzetelnie, dbając tym samym o zadowolenie naszych klientów.

Umowa konserwacyjna terminowa:

Umowa dotycząca konserwacji wózków widłowych polega na objęciu terminową konserwacją wózków widłowych, objęciu ich opieką w formie regularnych przeglądów technicznych w ramach stałej zryczałtowanej stawki. Umowa ta jest korzystna nie tylko dzięki zmniejszeniu kosztów w ramach serwisu wózków widłowych, ale także pod względem oferowanych przez nas rabatów przy zakupie części zamiennych oraz dogodnych stawek za wynajem wózków na czas naprawy.

Umowa typu Full-Service:

Usługa ta polega na całkowitym przekazaniu odpowiedzialności za stan techniczny Państwa wózków na naszą firmę. Dzięki tej umowie mamy możliwość dokładnego wycenienia kosztów posiadania i użytkowania wózków widłowych.

W ramach tej umowy wykonywana jest:

  • konserwacja wózków widłowych,
  • usuwanie awarii wózków,
  • dostawa i montaż części zamiennych.

Naprawa w naszym warsztacie:

Jeżeli serwis wózków widłowych jest bardziej wymagający, możemy przeprowadzić kompleksową naprawę w naszym warsztacie. Posiadamy własny, profesjonalny sprzęt do transportu wózków, dlatego nie muszą Państwo się o to martwić.

W trakcie serwisu Państwa wózka, otrzymacie od nas wózek zastępczy.

Serwis wózków widłowych – Serwis baterii:

  • natychmiastowa konserwacja i naprawa po zgłoszeniu awarii przez klienta –
    po zdiagnozowaniu stanu baterii i rodzaju uszkodzenia, wymieniane są uszkodzone ogniwa, separator, łącznik, wtyczka, kabel etc., badana jest również gęstość elektrolitu, po czym uzupełniany jest jego poziom.
  • naprawa (serwis) baterii na podstawie umowy konserwacyjnej – polega na ciągłej kontroli i dbałości baterii w Państwa flocie, za ustaloną, zryczałtowaną opłatą.

KONSERWACJA WÓZKÓW WIDŁOWYCH

Konserwacja UDT:

Konserwacja wózków widłowych jest przez nas przeprowadzana zgodnie z dokumentacją DTR wózka. Nasi serwisanci posiadają odpowiednie świadectwa kwalifikacji, które uprawniają ich do kompleksowej i profesjonalnej konserwacji wózków widłowych.

Dodatkowo, wedle Państwa życzenia, przygotujemy pełną dokumentację wózka widłowego, wymaganą do odbioru UDT.

Wykonujemy serwis wózków widłowych wielu marek, m.in: Jungheinrich, Linde, Still oraz inne. Nasze wieloletnie doświadczenie związane z konserwacją i serwisowaniem wózków widłowych sprawia, że  jesteśmy w stanie wykonać każdą powierzoną nam naprawę. Świadczymy nasze usługi serwisu wózków widłowych w Poznaniu i całym województwie wielkopolskim. Masz pytania dotyczące serwisu wózków widłowych? Zapraszamy do kontaktu!

Przegląd i serwis wózków widłowych – Poznań

Regularne przeglądy wózków widłowych są najlepszym sposobem na wykrycie wszelkich nieprawidłowości w ich funkcjonowaniu. Dlatego tak ważne jest, by wnikliwie dokonywać oglądu stanu technicznego maszyn. Wiele osób korzystających z nich na co dzień w swojej pracy nie ma jednak niezbędnej ku temu wiedzy. W takiej sytuacji zaleca się więc skorzystanie z pomocy profesjonalistów. Konserwacja wózków widłowych jest jedną z usług świadczonych przez Jung Serwis, której oferowanie pozwala naszym Klientom cieszyć się z posiadania zawsze sprawnych widlaków. Przed nami nie ukryje się żadna usterka, a zasygnalizowanie jej wystąpienia sprawia, że wadliwa część może zostać szybko wymieniona. Z tym również nie ma najmniejszego problemu, ponieważ Jung Serwis nie tylko dokonuje przeglądów, ale też przeprowadza serwis wózków widłowych swoich Klientów. Dzięki posiadaniu szerokiej gamy części zamiennych jesteśmy zdolni szybko i profesjonalnie przywrócić do stanu używalności maszyny od najbardziej znanych światowych producentów, czyniąc to w krótkim czasie.

Naprawa płyt sterujących oraz innych części wózków widłowych

Przeprowadzany przez nas serwis wózków widłowych w mieście Poznań pozwala jego mieszkańcom (oraz osobom spoza stolicy Wielkopolski) zyskać fachowe wsparcie w razie wystąpienia awarii ich maszyn zarówno pod wskazanym przez nich adresem, jak i w warsztacie Jung Serwis. Zdecydowanie częściej to my dojeżdżamy do Klientów z racji nieposiadania przez nich zdolności do przetransportowania uszkodzonego pojazdu, co stanowi najwygodniejsze rozwiązanie. Naprawa płyt sterujących i wszystkich pozostałych części wózków widłowych w miejscu, w którym są one wykorzystywane, to także szansa na zapewnienie sobie możliwości pracy z ich użyciem w jak najkrótszym czasie od zauważenia problemów z funkcjonowaniem maszyn. Aby więc uniknąć dłuższego przestoju w wykonywaniu określonych czynności, polecamy skontaktowanie się z nami, gdy serwis wózka widłowego okaże się niezbędny.

ZAPRASZAMY DO NASZEGO BIURA W POZNANIU!

ZAMÓW USŁUGĘ LUB ZAPYTAJ

509 377 968 lub 502 319 556

biuro@jung-serwis.pl