Sprzedaż części

Sprzedaż części do wózków widłowych – Jungheinrich i nie tylko!

W naszej ofercie posiadamy szeroki asortyment części zamiennych do większości marek wózków widłowych takich jak: Jungheinrich, Linde, Still, Toyota, Komatsu, Nissan, BT, Yale, Caterpillar, Hyster, TCM, Monitou, Hyundai i wiele innych. Posiadamy duży wybór ogumienia przemysłowego oraz widły do wózków widłowych.

Najlepsze wózki widłowe części w Poznaniu!

Wśród części zamiennych do wózków widłowych, które znajdują się w naszym asortymencie można znaleźć m.in. łańcuchy do masztów, płyty sterujące oraz widły do wózków widłowych. Jeżeli więc szukasz części do wózków Jungheinrich czy innych producentów, zachęcamy do stałej współpracy. Najlepsze marki w najlepszej jakości i w dobrej cenie! Nasze wózki widłowe, jak i ich części dostarczymy w trybie niemalże natychmiastowym!

Dzięki przystąpieniu do europejskiego systemu obrotu częściami zamiennymi jesteśmy w stanie bardzo szybko dostarczyć Państwu zamówioną u nas część. Większość części dostarczamy w przeciągu 24 godzin! Wózki widłowe i części dostarczamy do naszych klientów w kraju i za granicą.

Chcesz kupić wózki widłowe, części? Możesz odwiedzić nas w Poznaniu lub zadzwoń pod numer 509 377968 albo 502 319 556.

ZAMÓW USŁUGĘ LUB ZAPYTAJ

509 377 968 lub 502 319 556

biuro@jung-serwis.pl