Wózek widłowy Toyota

Wózek widłowy Toyota

Markę Toyota znasz na pewno jako producenta niezawodnych samochodów – teraz masz okazję przekonać się, jak lata doświadczenia w branży motoryzacyjnej oraz doskonałe technologie przekładają się na tworzenie maszyn niezbędnych w codziennej pracy. Jako profesjonaliści dostarczamy jedynie sprawdzone maszyny, gotowe i dostosowane do pracy w najtrudniejszych warunkach, niezależnie od ich specyfiki. Poznaj niezastąpiony wózek widłowy Toyota.

Wózki elektryczne

Kładziemy nacisk na różnorodność naszej oferty i jej maksymalne dopasowanie do Twoich potrzeb. Wśród proponowanych przez nas wózków widłowych Toyota znajdziesz wózki elektryczne – widłowe oraz paletowe. Trzy-, a także czterokołowe modele to najpopularniejsze wersje wózków widłowych, powszechnie wykorzystywane zarówno wewnątrz budynków – w magazynach, jak i na zewnątrz – m.in. w składach budowlanych. Elektryczne wózki widłowe przeznaczone są do rozładowywania oraz załadowywania towaru do transportu, przenoszenia czy podnoszenia towarów. W zakładach produkcyjnych obsługują linie produkcyjne, mogą posłużyć też jako narzędzia do kompletowania zamówień. Producent oferuje modele z udźwigiem od 1 do 8,5 t. Dostępne są trzy popularne wersje: 24V, 48V i najmocniejsza wersja – 80V. Uzupełnieniem tej oferty są wózki z przeciwwagą.

Na ofertę składają się również wózki paletowe, wykorzystywane powszechnie w sklepach oraz marketach, a także magazynach jako pomoc przy realizowaniu zamówień. Ogromną zaletą tych wózków jest ich kompaktowy rozmiar, szybkość oraz powszechnie znana wysoka wydajność. Ich pracy nie ograniczają nawet niskie temperatury, dlatego nadają się do prac w specyficznych warunkach.

Wózki spalinowe

Nieocenione wózki widłowe Toyota to również wózki spalinowe, przeznaczone do prac na zewnątrz. W ich przypadku producent także postawił na niezawodność, wydajność silników i niskie koszty eksploatacji. W wózkach spalinowych montowane są tradycyjne, wysokoprężne silniki Toyota oraz ich alternatywne wersje, zasilane LPG. Maszyny wyposażone są w System Aktywnej Stabilności, dzięki któremu znakomicie radzą sobie z bardzo ciężkimi ładunkami.

Szeroką ofertę uzupełniają dodatkowo wózki widłowe Toyota wysokiego składowania, praktyczne wózki unoszące, niezawodne wózki do kompletacji oraz wydajne i bezpieczne wózki holownicze. Zapraszamy!

Sprawdź także naszą ofertę: Używane wózki widłowe, Wózek widłowy Still, Wózek widłowy LindeWózek widłowy Hyster

ZAMÓW USŁUGĘ LUB ZAPYTAJ

509 377 968 lub 502 319 556

biuro@jung-serwis.pl