Trzech sprawdzonych producentów wózków widłowych

Jak wiadomo, wózek widłowy to nieodłączny element, każdej placówki, w której potrzebny jest transport palet, bądź też innych ładunków o dużej masie na stosunkowo niewielką odległość. Firm produkujących wózki widłowe nie ma zbyt dużo, mimo tego, można wyróżnić trzy, które są pożądane bardziej niż inne.

Zaufani oraz solidni producenci

Pierwszą z firm, która godna jest zaufania klienta to Sthill. To sprawdzona marka na rynku wózków widłowych. Firma ta jest wiodącym oferentem tego sprzętu na całym świecie. W swoim asortymencie wózki widłowe Still Poznań posiada m.in. ręczne, spalinowe oraz elektryczne. Pełna lista produktów oferowanych przez firmę Still dostępna jest na ich stronie internetowej.

Kolejną firmą, do której klienci chętnie zwracają się z chęcią zakupu wózka widłowego jest Nissan. Dzieje się tak za sprawą niskich kosztów eksploatacyjnych oraz ciekawych technologii użytych w budowie sprzętu. Nissan w swojej ofercie posiada wózki widłowe napędzane silnikami LPG co sprawia, że koszty utrzymania takiego pojazdu są bardzo niskie. Innowacyjne silniki LPG to nie wszystko, co producent ma nam do zaoferowania. Zajmuje się on również produkcją wózków z silnikami elektrycznymi, wysokoprężnymi oraz gazowymi.

Ostatnią firmą w tym zestawieniu jest Hyundai. Cechuje się wysoką etyką pracy, a ich maszyny są bardzo dobrej jakości. Wszystko to dzięki zaostrzonemu rygorowi w fabrykach firmy, gdzie uwaga zwracana jest na każdy szczegół. Dodatkowo wózki widłowe Hyundai w podstawowych wersjach mają to, za co producenci innych firm każą dopłacać. Między innymi jest to pełne oświetlenie, czy też regulowane siedzenie operatora. Gdyby tego było mało, Hyundai oferuje swoje wózki widłowe w bardzo konkurencyjnych cenach. Jeżeli komuś zależy na wysokiej jakości, a w dodatku niskiej cenie to produkty tego producenta są właśnie dla niego.

Gwoli podsumowania warto dodać, że każdy z wyżej wymienionych producentów ma coś unikalnego w swojej ofercie. Warto zapoznać się z tym co proponuje nam każdy z nich, abyśmy mogli wybrać produkt spełniający nasze wymagania. Nie będzie to łatwe, biorąc pod uwagę jakość urządzeń tych firm. Może to doprowadzić do bólu głowy, jednak to dobrze mieć wiele możliwości wyboru, a to producenci muszą zabiegać o naszą atencję i martwić się, aby to ich produkt został przez nas zakupiony.

ZAMÓW USŁUGĘ LUB ZAPYTAJ

509 377 968 lub 502 319 556

biuro@jung-serwis.pl