Narzędzia, które ułatwią pracę na dużych powierzchniach przemysłowych

Przemysłowe powierzchnie kojarzone są nie tylko z działaniami na szeroką skalę, ale również z olbrzymimi powierzchniami. Zarządzanie tak dużą przestrzenią związane jest z koniecznością posiadania dodatkowych urządzeń, dzięki którym praca na hali staje się łatwiejsza i szybsza. Nie tylko pracownicy są wtedy zadowoleni, ale również przedsiębiorcy, ponieważ ich biznes może się wciąż rozwijać. Poniżej przedstawiono urządzenia, bez których zarządzanie powierzchnią przemysłową byłoby o wiele trudniejsze.

Powierzchnia przemysłowa i transport wewnętrzny

Zorganizowanie łatwiejszego transportu wewnętrznego przy pomocy narzędzi jest dużo łatwiejsze niż kiedyś. Jego zadaniem jest zsynchronizowany przepływ załadunków i ich składowych na terenie całego przedsiębiorstwa. Transport wewnętrzny obejmuje również rozładowywanie materiałów dostarczonych od dostawców, składowanie oraz załadowanie tych, które przeznaczone są do opuszczenia zakładu i dalszego transportu. Jakie narzędzia mogą pomóc w przewożeniu załadunków? Przykłady przedstawiono poniżej:

- wózek widłowy - urządzenie to, stanowi konieczny element wyposażenia dużych hal przemysłowych nie bez przyczyny. Oznacza jego mechanizację oraz przyspieszony rozwój. Osoba kierująca takim sprzętem musi nabyć odpowiednie uprawnienia do jego kierowania. Na powierzchni przemysłowej powinny być wytyczone specjalne trasy, po których taki wózek może jeździć. Dzięki temu, stworzone jest bezpieczeństwo dla osób pracujących na terenie zakładu. Wózki widłowe w Poznaniu posiadają wszelkie możliwe funkcje, które wspomagają prace w przemyśle. Najważniejszymi parametrami wózków są: szerokość korytarza roboczego, udźwig i maksymalna wysokość podnoszenia ładunku.

- wózek paletowy, potocznie zwany paleciakiem jest mniej zmechanizowanym urządzeniem. Zazwyczaj jest to wózek ręczny. Widły, na których można przewieźć towar podnoszone są w sposób hydrauliczny, w trakcie tak zwanego "pompowania". Nowsze wersje tego wózka mają napęd elektryczny, który nie wymaga siły obsługującego. Taki wózek może obsługiwać każda osoba.

ZAMÓW USŁUGĘ LUB ZAPYTAJ

509 377 968 lub 502 319 556

biuro@jung-serwis.pl