Najlepsi producenci wózków widłowych

Wózki widłowe spotykane są w praktycznie wszystkich firmach, ponieważ mogą wykonywać wiele prac. Są niezastąpione w pracach magazynowych, na budowach czy sklepach wielkopowierzchniowych. Oprócz tego, za ich pomocą możliwe jest zrealizowanie zadania w szybkim tempie. Kupno takiego takiego sprzętu jest jednak indywidualną sprawą przedsiębiorcy, dlatego wybór musi być dokładnie przemyślany. Jednym z kryterium, jakimi kierują się nabywcy może być producent i jego pozycja na rynku. Poniżej prezentujemy kilku wartych rozważenia.

Komatsu

Japoński producent jest uważany za jednego prekursorów w dziedzinie produkcji wózków widłowych. Urządzenia tej firmy spotyka się w wielu krajach świata, ponieważ użytkownicy cenią sobie wytrzymałość i dobre parametry poszczególnych modeli. Marka ta charakteryzuje się różnorodnością produkowanych pojazdów. Na rynku spotyka się modele różnych typów, napędzane innymi jednostkami, zasilane gazem, olejem napędowym lub benzyną. Powstały także ekologiczne modele korzystające z energii elektrycznej. Wózki charakteryzują się uniwersalnością w wykonywanych pracach, dzięki zróżnicowaniu parametrów.

Jungheinrich

Ta marka to obecny lider w produkcji wózków widłowych. Posiada opinię producenta trwałych i wydajnych urządzeń. Oferta 600 różnych rodzajów pojazdów pozwala na zaspokojenie potrzeb klienta, lecz przedsiębiorstwo opracowuje także wózki widłowe na specjalne zamówienie. Najpopularniejszymi typami są maszyny przeznaczone do wysokiego i głębokiego składowania oraz kompletacji. Dlatego tak dobrze sprawdzają się w halach produkcyjnych i magazynach. Warto zaznaczyć, iż rynek pozwala na łatwy dostęp do części do wózków Jungheinrich.

GPW

Polskie przedsiębiorstwo produkuje wózki widłowe oraz siłowniki hydrauliczne od początku lat 60. XX wieku. Firma jest znana z wdrażania z nowoczesnych rozwiązań podczas wytwarzania swoich modeli. Ciekawym rozwiązaniem znajdującym się w ofercie GPW są wózki terenowe oraz przyjazny dla środowiska sprzęt o napędzie elektrycznym. GPW może pochwalić się wieloletnią współpracą z Komatsu.

ZAMÓW USŁUGĘ LUB ZAPYTAJ

509 377 968 lub 502 319 556

biuro@jung-serwis.pl