Jak działa regeneracja płyt?

Można wyróżnić dwie podstawowe metody, służące do regeneracji płyt. Przy czym najbardziej popularną metodę stanowi ścieranie jej warstwy zabezpieczającej do głębokości uszkodzeń, natomiast druga metoda polega na termicznym formowaniu struktury płyty. Dzięki zastosowaniu tej technologii dana płyta może być regenerowana praktycznie bez limitu, ponieważ w trakcie zachodzenia procesu regeneracji, nie zostaje ona "uszczuplona" w warstwę ochronną. Co za tym idzie warstwa z poliwęglanu nie zostaje w ogóle poddana obróbce szlifierskiej.

Najlepsze urządzenia do regeneracji płyt

Na czym więc polega usuwanie rys, skoro warstwa zabezpieczająca nie jest poddawana obróbce mechanicznej? Wielu "ekspertów" sądzi, że warstwa ochronna jest nadlewana - nic bardziej mylnego. Przy takiej interpretacji technologii OptoClear, mamy do czynienia z dużym nadużyciem i nieznajomością tematu. Nie wymyślono do tej pory złotego środka uzupełniającego ubytki w nośniku. Taki zabieg wymaga niezwykłej precyzji, laboratoryjnych narzędzi i sterylnego środowiska.

OptoClear można porównać w najprostszy sposób do "prasowania płyty". Otóż pod wpływem wysokiej temperatury, następuje proces topienia się warstwy poliwęglanowej i zarysowania na powierzchni nośnika zostają wygładzone, lub jak kto woli, wracają do pierwotnego kształtu. Całość procesu jest zakończona delikatnym polerowaniem dla uzyskania efektu lśniącej, nieskazitelnej powierzchni.

Regeneracja płyt sterujących - gdzie ją wykonać?

Jeśli chcesz zregenerować wózki widłowe i płyty sterujące, które w nich się znajdują skorzystaj przede wszystkim z usług naprawdę sprawdzonej firmy i nie próbuj na tym oszczędzać. Bowiem, każda wydana więcej złotówka może stanowić o większej jakości wykonania. Podaruj sobie najwyższą jakość w najniższej cenie, korzystając z usług sprawdzonej firmy i ciesz się dobrze naprawionym i zregenerowanym wózkiem widłowym zwartym i gotowym do dalszej, ciężkiej pracy. Zapraszamy do korzystania z usług najlepszych!

ZAMÓW USŁUGĘ LUB ZAPYTAJ

509 377 968 lub 502 319 556

biuro@jung-serwis.pl